Jõulukuuskede müük Tallinnas ja Harjumaal

Pae OÜ korraldab ka see aasta aktsiooni Jõulukuuskede müük Tallinnas ja Harjumaal.  Meil on tavaliselt Tallinnas ja Harjumaal olnud 30 müügikohta, kuid see aasta on neid ainult 3. Kuna müügiks sobivaid kuuski, seoses põuaga, sai valmis loodetust  vähem ja esmajärjekorras pidime varustama kuuskedega oma lepingulised edasimüüjad.
Küsi kuuski meie edasimüüjatelt – Tallinnas Hortes AS Laagri ja Tähesaju tn kauplused ning Nature Trade OÜ, vt: Jõolukuusd.ee  Haapsalus Vätse OÜ,  Kaubamaja- ja Stokkeri ees.

Jõulukuuskede näidispilte saad vaadata GALERIIST. Kui kuused sulle meeldivad siis leia kaardilt (Vabandame! peatselt ilmumas) lähim meie müügipunkt ja mine too kuusk koju.

Kuuse järgi istandusse võid ka ise tulla.

Meie kaunid jõulukuused ootavad teid ka Uuetoa-Kople maaüksusel, Kõmmaste külas, Lääne-Harju vallas: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/F5rNmqLs.

Kohapeal on olemas saag, kuuse võrku tõmbamise pink koos pakendamisvõrguga. Katusealuses on ka kilekotte. Igaks juhuks võite kaasa võtta oma sae.
Külgseintega katusealuses on väike grill, briketti, gaasisüütaja, paberit süütamiseks, aialaud ja istepink.
Soovi korral võtke kaasa termos sooja joogiga ja vorsti grillimiseks. Pere väiksemate liikmete jaoks on see elamus, mis ei unune.
Kuuse hind, olenemata pikkusest, on 25 €. Tasumine sularahas kohapeal.

Porise ilma korral palume teelt mitte maha sõita vaid parkida auto teeservas, selliselt, et möödasõit oleks võimalik. Kuna kitsal teel on tagasipööre raskendatud, siis soovitame tagasi sõita läbi Pae küla.

Jõulukuuskede müük Tallinnas ja Harjumaal on nüüdseks saanud mele ettevõtte traditsiooniks.

Ilusaid peagi saabuvaid jõule ja olge terved