Retk Johannese jõulukuusemaale

Mida kujutab endast Retk Johannese jõulukuusemaale?

Alates esimesest advendist kutsume kõiki huvilisi oma istandikuga tutvuma. Astuge aga julgelt lukustamata jalgväravast sisse. Tutvumine on kontaktivaba. Soovi korral on ühtlasi võimalik välja valida omale meelepärane jõulukuusk. Täpne tegutsemisjuhend asub katusealuses asuval infotahvlil.

Meie kaunid jõulukuused ootavad teid Uuetoa-Kople maaüksusel, Kõmmaste külas, Lääne-Harju vallas: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/F5rNmqLs.

Kohapeal on olemas saag, kuuse võrku tõmbamise pink koos pakendamisvõrguga. Katusealuses on ka kilekotte. Igaks juhuks võite kaasa võtta oma sae.
Külgseintega katusealuses on väike grill, briketti, gaasisüütaja, paberit süütamiseks, aialaud ja istepink.
Soovi korral võtke kaasa termos sooja joogiga ja vorsti grillimiseks. Pere väiksemate liikmete jaoks on see elamus, mis ei unune.
Kuuse hind, olenemata pikkusest, on 25 €. Tasumine sularahas kohapeal.

Porise ilma korral palume teelt mitte maha sõita vaid parkida auto teeservas, selliselt, et möödasõit oleks võimalik. Kuna kitsal teel on tagasipööre raskendatud, siis soovitame tagasi sõita läbi Pae küla.

Muide 27.11.1996.a. ehk täpselt 25 aastat tagasi maandus külas UFO. Vastav infotahvel asub siin: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/WX1mkgc

Maandumiskoha tähistuseks paigaldatud kivi asub infotahvli lähedal: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/a0CRtJua

Vaata ka videot Kuidas jõulukuused kasvavad

Johannes Valk