Retk Johannese jõulukuusemaale

Mida kujutab endast Retk Johannese jõulukuusemaale?
Nüüdseks on juba traditsiooniks saanud, et igal aastal, alates esimesest advendist kutsume kõiki huvilisi oma istandikuga tutvuma. 2022.a. juba 26.11.

Kui olete kohale jõudnud, siis astuge aga julgelt lukustamata jalgväravast sisse. Tutvumine on kontaktivaba. Soovi korral on ühtlasi võimalik välja valida omale meelepärane jõulukuusk. Täpne tegutsemisjuhend asub varikatuse aluses asuval infotahvlil.

Meie kaunid jõulukuused ootavad teid Uuetoa-Kople maaüksusel, Kõmmaste külas, Lääne-Harju vallas:
Google Maps link https://goo.gl/maps/8BaBqkmdYGdjo6MU7
Maa-ameti kaardi link: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/F5rNmqLs.

Kohapeal on olemas saag, kuuse võrku tõmbamise pink koos pakendamisvõrguga. Katusealuses on ka kilekotte. Igaks juhuks võite kaasa võtta oma sae.
Külgseintega katusealuses on väike grill, grillisütt, süütevedelikku, gaasisüütaja, aialaud ja istepink.
Soovi korral võtke kaasa termos sooja joogiga ja näiteks vorsti grillimiseks. Pere nooremate liikmete jaoks on see tõenäoliselt elamus, mis ei unune.
Kuuse hind, olenemata pikkusest, on 30 €. Tasumine sularahas.

Porise ilma korral palume teelt mitte maha sõita vaid parkida auto tee servas, selliselt et möödasõit oleks võimalik. Kuna teel on tagasipööre raskendatud, siis soovitame tagasi sõita ringiga läbi Pae küla.

Muide 27.11.1996.a. maandus külas UFO. Vastav infotahvel asub siin: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/WX1mkgc

Maandumiskoha tähistuseks paigaldatud kivi asub eramaal, infotahvli lähedal: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/a0CRtJua

Vaata ka videot Kuidas jõulukuused kasvavad

Johannes Valk