Jõulukuuskede kasvatamine ja müük ning metsa kasvatamine on nüüdseks meie põhilised tegevusalad. Kuigi kõige töömahukam on aasta lõpp, tuleb kuuskedega tegeleda pidevalt, aastaringselt. Pae OÜ tegeleb juba aastaid ligi 25 hektarisel maalapilt jõulukuuskede kasvatamisega. Tegeleme ka kuuskede jae- ning hulgimüügiga.

Pilte meie kasvatatud ja müüdud kuuskedest leiad alajaotusest GALERII – > Jõulukuused

Siit saad vaadata videot, kus ja kuidas kuused kasvavad.

 

Aastate jooksul on tavaks saanud, et müüme Tallinnas ja selle lähiümbruses oma kasvanduse kuuski.  Tavaliselt on meil olnud Tallinnas ja Harjumaal ligikaudu 30 müügikohta, millede asukohakaardi avaldame vahetult enne müügihooaja algust.

Loomulikult saab tulla kuuske ka ise meie kasvandusse valima. Meie kaunid jõulukuused ootavad teid ka Uuetoa-Kople maaüksusel, Kõmmaste külas, Lääne-Harju vallas: https://xgis.maaamet.ee/xgis2/page/link/F5rNmqLs.

Kohapeal on olemas saag, kuuse võrku tõmbamise pink koos pakendamisvõrguga. Katusealuses on ka kilekotte. Igaks juhuks võite kaasa võtta oma sae.
Pakume ka lisaväärtusena võimalust pidada ka väike mõnus piknik, selleks on meil külgseintega katusealuses on väike grill, briketti, gaasisüütaja, paberit süütamiseks, aialaud ja istepink.

Soovi korral võtke kaasa termos sooja joogiga ja vorsti grillimiseks. Pere väiksemate liikmete jaoks on see elamus, mis ei unune.
Selle aastast kuuse hinda ei oska veel prognoosida, aga alati on hind olnud olenemata pikkusest konstante. Tasuda saab sularahas kohapeal.