Ka sellel aastal oleme korraldamas Tallinnas ja Harjumaal jõulukuuskede müüki. All pool toodud erinevad viisid kuidas tänavu  jõulukuuske osta saab:

Kuuseretkkuuse valimine ja langetamine otse istandikust alates 26. novembrist  

Edasimüüjatelt – Tallinnas Hortes AS Laagri ja Tähesaju tn kauplused ning Nature Trade OÜ, vt: Jõolukuusd.ee  Haapsalus Vätse OÜ, Kaubamaja- ja Stokkeri ees.

Stendidelt – asukohad lisame edaspidi

Kuusestend kortermaja juurde – Suurema korruselamu või nende grupi juurde on soovi korral võimalik paigaldada väikesi (ca ühe ruutmeetri suuruse põhjapinnaga) jõulukuuskede kontaktivaba müügi stende koos võrku pakendatud kuni 12 kuusega. Iga kuuse külge on kinnitatud etikett. Etiketil olevat infot kasutades saab tasuda jõulukuuse eest internetipangas. Lisaks sellele on stendi alumise osa külge kinnitatud täiendav infosilt. Peale pühi viime ära stendid ja kasutatud kuused.Huvi korral võtke varakult ühendust oma korteriühistuga. Sealt nõusoleku saamisel paigaldame stendi KÜ maale selleks sobivasse kohta. Stende on piiratud kogus ja neid saame paigaldada samadesse piirkondadesse ja samadel tingimustel kus toimub kuuskede tellimine koju. Kontakt info@veed.ee, 5164650.

Tellimine koos kohale veogaKUUSE TELLIMINE KOJU TALLINNAS

– Tellimine telefoni kaudu +3725846679- helistada ja saata sõnum täpse aadressiga ning infoga mis ajal on võimalik kuusk vastu võtta.
– Tellimine kodulehelt vormikaudu
Hind koos kätteveoga 50 € kuusk. Kuused toimetatakse kohale kuni kolme päeva jooksul.

NB! Kuusetakso teeninduspiirkonnad: Tallinna linnaosad – Õismäe, Nõmme, Mustamäe, Põhja-Tallinn ja Lasnamäe. Harju maakonnas – Keila, Saue, Saku ja Tabasalu.

 

Vali stendilt sinule pikkuselt sobiv kuusk ja vii see koju. Ära pakendeid kuuskede väljapaneku kohas ava. Küsimuste korral saada kiri või helista klienditeenindajale

jõulukuuskede müük kontaktivaba

Iga müügistendi külge on kinnitatud infotahvel, kus asub täpne tegevusjuhend.

  • Ostja teeb sellest foto võtab stendist temale sobiva pikkusega pakendatud jõulukuuse või potikuuse.

Kuidas maksta

Ostja maksab jõulukuuse eest internetipanga kaudu kohe või hiljem koju interneti jõudes. Pangas maksmise ajal on võimalik maksekorralduse täitmisel kopeerida meie rekvisiidid siit:

Meie panga rekvisiidid

Makse saaja:  Pae OÜ

Arvelduskonto number:  EE801010220284023220

(mitme jõulukuuse ostmisel hind x kuuskede arv, näiteks 3 kuuse korral 3 x 40 = 120 eurot)

Selgitus:  Jõulukuusk, stend nr._______  (lisada kindlasti stendi number, mille leiate teie poolt tehtud fotolt, näiteks Jõulukuusk, 18)

Kliendiabi telefon: +372 521 1042

Hoiatus! Ära jäta kuuse ostu viimasele hetkele, sest siis on oht, et jääd meie kaunist kuusest ilma. Meie kuused on langetatud ajal, mil nende säilivus on parim.

Põhjaliku kuuse kodus hoidmise juhendi leiad siit.

Johannes Valk